SK slovensky   EN english
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.
IBA CHEMOLAK, s.r.o.

Aktuality

Spustenie novej výrobnej linky na práškové náterové látky

Dňa 16.4.2015 bola spustená výroba na novej výrobnej linke na práškové náterové látky. Touto novou investíciou spoločnosť IBACHEMOLAK, s.r.o. zvyšuje výrobnú kapacitu z pôvodných 1500ton/rok na 4500ton/rok, čím našim zákazníkom zaručíme rýchle a včasné dodávky a najvyššiu kvalitu našich výrobkov.

ibachemolak | 02.02. 2016 | stály odkaz

Spoločnosť získala certifikát kvality ISO 9001

V decembri 2015 spoločnosť IBA CHEMOLAK, s.r.o. úspešne splnila všetky požiadavky pre udelenie certifikátu kvality a získala certifikát EN ISO 9001:2008 so zameraním na výrobu a predaj práškových náterových látok.

 

Našou snahou je neustále zvyšovať kvalitu a vlastnosti svojich produktov, presadiť sa v silnej konkurencii, ako aj úsilie o neustále zvyšovanie dôvery zákazníkov a spotrebiteľov.

Zavedenie tohoto systému v spoločnosti prispelo ku štandardizácii procesov a splneniu požiadaviek zákazníka na vysokú garantovanú hodnotu ponúkaných produktov a služieb.

To znamená, že celý výrobný proces od nákupu a spracovania surovín cez ďalšie výrobné práce až po konečný produkt, vrátane expedície a predaja je riadený a zabezpečuje stabilnú kvalitu finálneho produktu.

Certifikát bol udelený spoločnosťou TÜV NORD Slovakia.

ibachemolak | 02.02. 2016 | stály odkaz

V ponuke práškové náterové látky „CorrShield“ proti korózii

IBA KIMYA uviedla na trh práškovú farbu „CorrShield“ – na báze novej polyesterovej platformy pre práškové farby na ochranu proti korózii. „CorrShield“ je špeciálne vyvinutý pre aplikáciu ako základ aj vrch a poskytuje výnimočnú ochranu proti korózii pri náteroch kovových povrchov. Viac informácií nájdete v produktovej dokumentácii na našej stránke alebo si ich vyžiadajte na info@iba.chemolak.sk 

ibachemolak | 20.08. 2010 | stály odkaz

Do Smoleníc prichádza nový investor

Nový spoločný podnik IBA Chemolak, s. r. o., ktorý založili Chemolak, a. s., a turecká spoločnosť IBA Kimya so sídlom v Ankare, začal od dnešného dňa pôsobiť v Smoleniciach. Zameriavať sa bude na výrobu a predaj práškových náterových látok.

Investície Chemolaku a spoločnosti IBA Kimya dosiahli podľa informácií vedúceho oddelenia marketingu Mariána Gombíka po 500.000 eur. "Najväčší producent práškových náterových látok v Turecku hľadal skúseného výrobcu tejto komodity v regióne. Spoločnosť transferom časti technológií a know-how na  Slovensko pripravila pôdu pre plánované zvýšenie výroby, nakoľko produkcia spoločného podniku bude  smerovať na trhy strednej a východnej Európy," povedal Gombík pre TASR. 

ibachemolak | 01.04. 2010 | stály odkaz